O Nas

Wizerunek Firmy

PLC Control s.c. powstała w 1997 roku. Firma specjalizuje się w szeroko rozumianej automatyzacji procesów przemysłowych oraz automatyce budynkowej. Pracownicy firmy od wielu lat biorą udział w projektowaniu, montażu, uruchomieniach systemów automatyki przemysłowej oraz budynkowej w kraju i za granicą.

PLC Control s.c. jest firmą inżynierską zaangażowaną we wdrażaniu najnowocześniejszych rozwiązań systemów automatyki, elektrotechniki, energoelektroniki w różnych gałęziach przemysłu w kraju i za granicą. Podejmujemy się realizacji zadań kompleksowej obsługi inwestycji w zakresie automatyzacji obiektów nowo budowanych i/lub modernizowanych.

Cel i strategia

Dążymy do osiągnięcia jak najlepszego poziomu obsługi Klienta, poprzez stosowanie i wdrażanie najnowocześniejszych, niezawodnych systemów sterowania, komunikacji, sprawdzonych rozwiązań instalacji: elektrycznych, AKPiA, niskoprądowych oraz teletechnicznych. Stale śledzimy i analizujemy najnowsze rozwiązania techniczne czołowych producentów. Pozwala nam to na optymalne zaspokojenie potrzeb Klienta. Podstawowymi kryteriami, którymi kierujemy się w naszej działalności są: fachowość w podejściu do podejmowanych zadań, terminowe dotrzymywanie powziętych zobowiązań oraz szybka i skuteczna pomoc w rozwiązywaniu problemów.
Adres:
   ul. Zagłoby 12F, 31-980 Kraków, Polska

Tel.: +48 602-68-57-31
        +48 602-68-57-56

e-mail: biuro@plccontrol.pl
             office@plccontrol.eu

www:
http://www.plccontrol.pl
 http://www.plccontrol.eu
Copyright © 2019 PLC-Control® All rights reserved.